Producenci
Jak zamówić rękodzieło?

Zamawianie produktów z kategorii rękodzieło

Proszę o zapoznanie się ze szczegółami dotyczącymi zamawiania produktów z kategorii „rękodzieło” przed dokonaniem zakupu.

 

Rękodziełem zajmuję się już od kilku lat. Metoda, którą stosuję do wykonywania kartek, notesów, albumów i innych produktów z papieru to scrapbooking. Do każdej wykonywanej pracy wkładam wiele serca i zapału. Staram się spełniać oczekiwania klientów i biorę pod uwagę ich wskazówki i preferencje dotyczące zamawianych produktów. Dzięki temu każda wykonana praca ma swój indywidualny charakter. Kilka lat temu założyłam bloga pod adresem: rzeczyktorekocham.blogspot.com, gdzie znajduje się baza produktów, które do tej zostały przeze mnie stworzone. Zachęcam do zapoznania się z historią mojego rozwoju w dziedzinie scrapbookingu.

Twórca prac: Kinga Jastrzębowska

*

Większość produktów z kategorii „rękodzieło” to przykłady wykonanych przeze mnie prac. Jest tak jeśli dostępność produktu widoczna jest jako „produkt dostępny na zamówienie”. Jeśli podoba Ci się dany produkt i chciałbyś/chciałabyś zamówić taki sam, podobny lub też zupełnie inny skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem: 734 468 659 lub poprzez e-mail: zamowienia@scrapple.pl.

Ustalimy wówczas szczegóły zamówienia i poinformuję Ciebie o dostępności materiałów i przewidywanym czasie realizacji zamówienia. Zdecydujesz wtedy czy jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia czy też nie. W przypadku, gdy sposób i termin realizacji będzie Tobie odpowiadał, wówczas dopiero poproszę Ciebie o złożenie zamówienia w systemie sklepowym.

*

Jeśli dostępność produktu widoczna jest jako „na stanie” wówczas kupujesz to co widzisz na zdjęciu i nie ma potrzeby kontaktowania się ze mną.

*

W przypadku większej ilości zamówień (np. zaproszeń lub poszewek na poduszki), wówczas po uzgodnieniu szczegółów, dokonujesz początkowo zakupu jedynie 1 sztuki. Dopiero po zaakceptowaniu projektu, który zostanie Tobie przesłany, będę prosiła o złożenie zamówienia w systemie sklepowym już konkretnej ilości sztuk.

*

Produkty zakupione i wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi zgodnie z artykułem 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl